مدرس دیجیتال مارکتینگ

الیاس علی‌پور هستم

مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ

طی چند سال گذشته مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های معتبر بودم و در کنار اون با مجموعه‌های بزرگ، در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ همکاری داشتم. اگه قصد داری یک قدم بزرگ برای توسعه کسب و کارت توی فضای دیجیتال برداری و نیاز به مشورت داری، جای درستی اومدی. من اینجام تا مسیر موفقیت رو با هم طی کنیم. 

الیاس علی‌پور هستم

مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ

طی چند سال گذشته مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های معتبر بودم و در کنار اون با مجموعه‌های بزرگ، برای سئو و دیجیتال مارکتینگ همکاری داشتم. اگه قصد داری یک قدم بزرگ برای توسعه کسب و کارت توی فضای دیجیتال برداری و نیاز به مشورت داری، جای درستی اومدی. من اینجام تا مسیر موفقیت رو با هم طی کنیم. 

الیاس علی‌پور هستم

مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ

طی چند سال گذشته مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های معتبر بودم و در کنار اون با مجموعه‌های بزرگ، برای سئو و دیجیتال مارکتینگ همکاری داشتم. اگه قصد داری یک قدم بزرگ برای توسعه کسب و کارت توی فضای دیجیتال برداری و نیاز به مشورت داری، جای درستی اومدی. من اینجام تا مسیر موفقیت رو با هم طی کنیم. 

میخوای دیجیتال مارکتینگ یاد بگیری؟

میخوای دیجیتال مارکتینگ یاد بگیری؟

سیر تا پیاز دیجیتال مارکتینگ
سیر تا پیاز دیجیتال مارکتینگ

نظرات برخی از مشتریان

اراده آهنین های آکادمی استادیار

چرا به آموزش دیجیتال مارکتینگ احتیاج دارید؟

بیش از 84.1 درصد از جمعیت ایران در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارن و از اون استفاده می‌کنن! علاوه بر این طی سال‌های اخیر به دلیل گسترش ویروس کرونا در جهان، نه تنها کسب و کارهای زیادی در بستر اینترنت متولد شدن، بلکه درصد بالایی از برندهایی که به فروش حضوری اکتفا کرده بودن، به سمت اینترنت و راه‌اندازی شعبات مجازی روی آوردن.

با این وجود خلا بزرگ این بستر، کمبود متخصصانی هست که با دانش کافی درباره فضای دیجیتال و بازاریابی توی این حوزه (دیجیتال مارکتینگ) به پیشرفت و سودآوری کسب و کارهای آنلاین کمک کنن.

سوی دیگر ماجرا هم جوون‌هایی هستن که ستون‌های آگهی روزنامه جام جم و خراسان رو در پی شغل زیر و رو می‌کنن.

از قدیم گفتن آب در کوزه و ما گرد جهان می‌گردیم!

از دنبال کار گشتن خسته شدی و دنبال یه شغل جذاب و پر درآمدی؟ این گوی و این میدان! 

با آموزش دیجیتال مارکتینگ قراره به چی برسید؟

قطعا مرحله آخرش پوله؛ اما گذروندن آموزش دیجیتال مارکتینگ و تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر جدا از درآمد خوب، مزایای دیگه‌ای هم داره. درست مثل کسی که در حوزه سئو فعالیت داره، برای یک بازاریاب دیجیتال هم همیشه کار هست. خصوصا با توجه به رشد صعودی آمار و کسب و کارهای دیجیتال، خیلی دور نیست روزی که مدیران کسب و کارها برای استفاده از مهارت شما پشت در وب سایت‌تون صف بکشن!

افزایش مشتریان هدف و متنوع، هزینه کمتر، درآمد و بازده بیشتر به نسبت بازاریابی سنتی و … تنها بخشی از مزیت‌های آموزش digital marketing به شمار میاد.

از فرش تا عرش با دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ!

چطوری می‌تونیم به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای تبدیل بشیم؟

فقط کافیه توی یک دوره حرفه‌ای آموزش صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید. منظورم از حرفه‌ای بودن، پیچیده بودن نیست! متاسفانه برخی از دوره‌های آموزش digital marketing درک خوبی از آموزش حرفه‌ای ندارن و مفاهیم این حوزه رو خیلی سخت و پیچیده توضیح میدن؛ جوری که فهمش برای مخاطب سخت میشه. من در مجموعه دوره‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ، گام به گام پیش میرم و نحوه کار با انواع ابزارهای دیجیتال مارکتینگ که یک بازاریاب دیجیتال باید بلد باشه از جمله گوگل آنالیتیکس، تگ منیجر و… رو به زبان ساده و قابل درک بهتون آموزش میدم.

فاصله بین یک شغل خوش درآمد و همیشگی و بیکار نشستن توی خونه فقط اندازه گذروندن دوره‌های معتبر و مطالعه مداوم فاصله داره؛ پس دست به کار شید.

بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی‌هایی داره؟

از ویژگی‌های مهم مدرس دیجیتال مارکتینگ، میشه به مهارتش توی جذاب تدریس کردن و دانش همیشه به روزش اشاره کرد. از طرفی، توی علم دیجیتال مارکتینگ، یادگیری تئوری به تنهایی به درد کارآموز نمیخوره؛ بلکه مدرس باید مطالب رو پروژه محور بهش آموزش بده.

بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ، باید مباحث تئوری رو طوری آموزش بده که کارآموزانش بتونن به راحتی اون مباحث رو روی کار عملی پیاده کنن.  

مثلا اگه یک نفر بدونه تعریف Session در آنالیتیکس چیه ولی ندونه چطور با استفاده از اون عملکرد سایتش رو تحلیل کنه که خوب نیست؛ تدریس دیجیتال مارکتینگ باید کاربردی باشه.

یاد گرفتن برای یک استاد دیجیتال مارکتینگ تمومی نداره. کسی که وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ میشه، لازمه هر روز دنبال یاد گرفتن مطالب جدید باشه و دانشش رو به روز کنه. یک مدرس دیجیتال مارکتینگ خوب از جدیدترین مطالب روز دنیا صحبت می‌کنه و همیشه دانشش رو آپدیت نگه میداره. 

توی هر حوزه‌ای، قبل از تدریس خود مبحث، مدرس باید مهارت “آموزش دادن” رو بلد باشه. از اونجایی که دیجیتال مارکتینگ یک دانش مفهومی و تحلیلی هست، بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ باید بتونه به بهترین شکل ممکن منظورش رو به فرد یاد گیرنده انتقال بده. 

استاد دیجیتال مارکتینگ باید توانایی تربیت نیرویی رو داشته باشه که موقع به وجود اومدن یک مسئله یا مشکل، بتونه با خلاقیت و به بهترین شکل ممکن مسئله رو حل کنه. توی تدریس دیجیتال مارکتینگ فقط نباید به مسائل تخصصی پرداخته بشه؛ بلکه سازگاری با اعضای تیم و صبوری به خرج دادن توی روند کار هم یکی از مهارت‌هایی هست که مدرس دیجیتال مارکتینگ باید به کارآموزانش یاد بده. 

خب کاملا واضحه که بهترین استاد دیجیتال مارکتینگ، باید روی مطالب تخصصی از جمله نحوه کارکرد موتورهای جستجو، لینک‌های داخلی و خارجی، مهارت در شناخت مخاطب، شناخت رفتار مصرف کننده و خیلی از مطالب دیگه تسلط کامل داشته باشه تا بتونه اونا رو به کارآموزانش منتقل کنه.

بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ چه کمکی به کارآموزان میکنه؟

تدریس مباحث تخصصی دیجیتال مارکتینگ رو همه مدرس‌ها انجام میدن؛ چیزی که یک نفر رو تبدیل به بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ میکنه اینه که مباحثی فراتر از این‌ها رو به کارآموزانش آموزش بده؛ مباحثی که افراد توی دنیای کار خیلی باهاش سر و کار دارن. 

همه افرادی که دیجیتال مارکتینگ یاد میگیرن، اگه اراده خوبی داشته باشن، میتونن خیلی زود نقش‌های مدیریتی دریافت کنن؛ در این صورت نیازه که  توانایی رهبری یک تیم رو داشته باشن. این موضوع مدیریت و رهبری، یکی از سخت‌ترین چالش‌های این حوزه به حساب میاد. از این جهت، بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ باید تا حدی مهارت رهبری رو بین آموزش‌های تخصصی آموزش بده. 

مهارت ارتباط گیری برای افرادی که توی حوزه دیجیتال مارکتینگ کار میکنن خیلی مهمه. یک دیجیتال مارکتر باید بتونه به راحتی با افراد مختلف ارتباط برقرار کنه و مذاکره کنه. بهترین مدرس دیجیتال مارکتینگ باید راه و چاه این ارتباط گیری رو به کارآموزان یاد بده تا اونا بهتر بتونن با این چالش‌ کنار بیان. 

علم دیجیتال مارکتینگ بدون داده‌ها هیچه! داده‌ها هم بدون تحلیل درست هیچ سودی ندارن. مهارت تحلیل یکی از مهم‌ترین مهارت‌هاییه که مدرس دیجیتال مارکتینگ باید به کارآموز یاد بده. مثلا وقتی یک شرکت کمپین تبلیغاتی میره، اگه ندونیم از کدوم کانال‌ها ترافیک داشتیم و تبلیغ‌، کجا بازده بهتری داشته انگار پولمون رو هدر دادیم. اینجا دیجیتال مارکتر باید بتونه داده‌ها رو دریافت کنه و اونا رو تحلیل کنه.