مجموعه کتاب‌های سئو

اگه دنبال یک منبع آموزش تکمیلی برای سئو هستید، کتاب‌های آموزش سئو یک گزینه مناسب و ایده آل برای شما هستن. گاهی به جای شرکت در دوره‌های آموزشی مختلف که سطح علمی خوبی هم ندارن می‌تونید یک کتاب آموزش کامل سئو تهیه و مطالعه کنید و تمام دانشی که برای اولین قدم‌تون بهش احتیاج دارید رو به دست بیارید.

من توی این لیست 10 تا از بهترین کتاب‌های آموزش سئو رو به همراه لینک دانلود رایگان هر کتاب، بهتون معرفی می‌کنم.

تصویر کتاب راهنمای جامع سئو برای مبتدی‌ها

کتاب راهنمای جامع سئو برای مبتدی‌ها

تمام چیزی که برای ورود به عرصه بهینه سازی سایت نیاز دارید در این کتاب جمع آوری شده. اگه هیچی از سئو نمی‌دونید و قصد دارید اولین قدم‌تون رو مطمئن بردارید، راهنمای جامع سئو برای مبتدی‌ها بهترین قدم ممکنه!

تصویر کتاب راهنمای اولیه برای بهینه سازی سایت

کتاب راهنمای اولیه برای بهینه سازی سایت

یکی از پیشکسوت‌ترین کتاب‌های آموزش سئو، همین کتابه که توسط شخص گوگل تالیف شده. از اونجایی که هدف از سئو سایت در ایران، بهینه سازی اون برای موتور جستجو گوگله، این کتاب یکی از بهترین منابع آموزش سئو برای شروع محسوب میشه.

تصویر کتاب استراتژی سئو گذشته، حال، آینده

کتاب استراتژی سئو گذشته، حال، آینده

دنبال کتابی هستید که بهتون کمک کنه از تکنیک‌های بروز در سئو استفاده کنید؟ کتاب استراتژی سئو گذشته، حال، آینده همون چیزیه که بهش نیاز دارید. این کتاب راهنمای شما برای یافتن تاکتیک‌های تاریخ مصرف گذشته سئو هست و بهتون کمک می‌کنه یک جایگزین خوب براشون پیدا کنید.

تصویر کتاب آموزش سئو برای مدیران

کتاب آموزش سئو برای مدیران

این کتاب به مدیران کمک می‌کنه در کمترین زمان ممکن دانشی رو که برای یک مدیر لازمه در حوزه سئو به دست بیارن تا بتونن با کیفیت بهتری عملکرد سئوکاران خودشون رو مدیریت کنن.